Polecamy gotowe zestawy czujników – rozwiązania kompletne i pozwalające na przeprowadzenie wybranej grupy doświadczeń z podstawy programowej.
Zestaw ogólnoszkolny, to oszczędne rozwiązanie, w którym nie dublują się czujniki używane do doświadczeń na lekcjach różnych przedmiotów.

Zestawy dla nauczyciela przygotowane są z myślą o przeprowadzaniu pokazów ilustrujących omawiane zagadnienia i wyświetlaniu wyników na komputerze lub tablicy multimedialnej.

Zestawy uczniowskie zawierają czujniki dobrane z myślą o samodzielnym wykonywaniu doświadczeń przez młodzież. Wyniki zbiera się, prezentuje i analizuje za pomocą bezpłatnego oprogramowania SPARKvue, zainstalowanego na tablecie lub smartfonie. Można skorzystać z gotowych modułów doświadczeń w postaci instrukcji dla uczniów lub przygotować własne.

Dla nauczyciela – zestawy typu MINI

PL-2911 – Zestaw Szkolny Nauczyciela MINI PL-2811 – Dodatek FIZYKA do posiadanego Zestawu Szkolnego Nauczyciela MINI

Dla nauczyciela – zestawy do demonstrowania doświadczeń

PL-2912 – Zestaw Szkolny Nauczyciela Podstawowy PL-2812 – Dodatek FIZYKA-1 do posiadanego Zestawu Szkolnego Nauczyciela Podstawowego
Oprogramowanie na tablety i smartfony: 0 zł, na komputery: prosimy o kontakt.
PL-2913 – Rozszerzenie do posiadanego Zestawu Szkolnego Naucz. Podst. PL-2813 – Dodatek FIZYKA-2 do posiadanych: Rozszerzenia Zest. Szk.N.Podst. i dod. FIZYKA-1

Zestawy do ćwiczeń dla uczniów

PL-2966 – Zestaw Szkolny Uczniowski Mały PL-2866 – Dodatek FIZYKA-U3 do posiadanego Zestawu Szkolnego Uczniowskiego Małego
PL-2964 – Rozszerzenie do posiadanego Zestawu Szkolnego Uczn. Małego PL-2864 – Dodatek FIZYKA-U4 do posiadanych: Rozszerz. Zest. Szk.Ucz.M. i dod. FIZYKA-U3

Zestawy można jednak dowolnie modyfikować, wybierając z oferty niemal 100 bezprzewodowych i przewodowych czujników pomiarowych oraz około 1500 przyrządów oraz pomocy dydaktycznych przydatnych w przeprowadzaniu eksperymentów w pracowniach przedmiotów przyrodniczych.


Czujników i pomocy dydaktycznych PASCO jest tak dużo, że nie umieściliśmy wszystkich na naszej stronie. Jeśli nie znajdziesz interesującego Cię produktu, zapraszamy na stronę producenta PASCO – tam jest wszystko. Jeśli włączysz tłumacza internetowego, strona wyświetli się po polsku.
Każde urządzenie możesz kupić u naszych partnerów handlowych lub u nas, pisząc na adres pasco@irs.com.pl.