Polecamy gotowe zestawy czujników – rozwiązania kompletne i pozwalające na przeprowadzenie wybranej grupy doświadczeń z podstawy programowej.

Zestawy dla nauczyciela przygotowane są z myślą o przeprowadzaniu pokazów ilustrujących omawiane zagadnienia i wyświetlaniu wyników na komputerze lub tablicy interaktywnej. Wyraz „Rozszerzony” lub „Podstawowy” w nazwie oznacza, że zestaw przygotowany jest w oparciu o odpowiedni zakres z podstawy programowej.

Zestawy uczniowskie zawierają czujniki dobrane z myślą o samodzielnym wykonywaniu doświadczeń przez młodzież. Wyraz „Rozszerzony” lub „Podstawowy” w nazwie oznacza, że zestaw przygotowany jest w oparciu o odpowiedni zakres z podstawy programowej. Wyniki zbiera się, prezentuje i analizuje za pomocą bezpłatnego oprogramowania SPARKvue, zainstalowanego na tablecie lub smartfonie. Można skorzystać z gotowych modułów doświadczeń w postaci instrukcji dla uczniów lub przygotować własne.

Zestawy:

PL-2413 – Nauczyciela Pełny              PL-2412 – Nauczyciela Rozszerzony              PL-2411 – Nauczyciela Podstawowy

PL-2468 – Uczniowski Rozszerzony              PL-2466 ­- Uczniowski Podstawowy

Zestawy można jednak dowolnie modyfikować, wybierając z oferty niemal 100 bezprzerwowych i przewodowych czujników pomiarowych oraz około 1500 przyrządów oraz pomocy dydaktycznych przydatnych w przeprowadzaniu eksperymentów w pracowniach przedmiotów przyrodniczych.

Czujników i pomocy dydaktycznych PASCO jest tak dużo, że nie umieściliśmy wszystkich na naszych stronach. Jeśli nie znajdziesz interesującego Cię produktu – zapraszamy na stronę producenta PASCO. Jeśli włączysz tłumacza Google, strona wyświetli się po polsku.
Wszystkie urządzenia możesz kupić u naszych partnerów handlowych lub u nas, pisząc na adres pasco@irs.com.pl.