Pomożemy w wyposażeniu każdej pracowni dydaktycznej w cyfrowe przyrządy do doświadczeń z dziedziny fizyki, chemii, biologii, geografii, przyrody, programowania, robotyki lub inżynierii w takim zakresie, jakiego placówka oczekuje. Oferujemy je wraz z intuicyjnym programem do zbierania, prezentowania i analizowania danych, gotowymi pomysłami do wykorzystania w praktyce oraz wsparciem dla nauczycieli.

Z ofertą PASCO można zapoznać się przeglądając przygotowane przez nas zestawy dla szkół (ich skład można dowolnie modyfikować) lub wykaz produktów. Prosimy kliknąć wybraną ikonę.

UWAGA!
Nasza Firma, Image Recording Solutions sp. z o.o., jest jedynym  oficjalnym dystrybutorem urządzeń PASCO w Polsce. Sprawdź to!
Prowadzimy szkolenia i wsparcie dla klientów, którzy zakupili urządzenia PASCO za naszym pośrednictwem.

Gwarancja edukacyjna na urządzenia PASCO

PASCO projektuje i produkuje pomoce dydaktyczne przeznaczone dla nauczycieli i studentów z całego świata. Środowisko edukacyjne jest specyficzne, a wymagania dotyczące sprzętu przeznaczonego do nauczania zależą od etapu edukacji i koncepcji dydaktycznych.
Produkty wytwarzane przez PASCO używane do celów edukacyjnych w szkołach podstawowych, średnich i wyższych objęte są 5-letnią ograniczoną gwarancją liczoną od daty dostawy.
Gwarancja obejmuje wady materiałowe i wykonawcze. [CZYTAJ PEŁNY TEKST O 5-LETNIEJ GWARANCJI PASCO].

Uwaga! Produkty PASCO są przeznaczone wyłącznie do celów dydaktycznych w szkołach podstawowych, średnich i wyższych. Nie powinny być używane w badaniach dyplomowych i naukowych, gdzie wymagana jest większa dokładność i trwałość, ani do zastosowań przemysłowych. Nie wolno ich także wykorzystywać w żadnej aparaturze związanej z podtrzymywaniem życia, diagnozowaniem pacjentów lub kontrolą przemysłową. Powinny być stosowane wyłącznie do ułatwienia nauki placówkach edukacyjnych.