Pomożemy w wyposażeniu każdej pracowni dydaktycznej w cyfrowe przyrządy do doświadczeń z dziedziny fizyki, chemii, biologii, geografii, przyrody, programowania, robotyki lub inżynierii w takim zakresie, jakiego placówka oczekuje. Oferujemy je wraz z intuicyjnym programem do zbierania, prezentowania i analizowania danych, gotowymi pomysłami do wykorzystania w praktyce oraz wsparciem dla nauczycieli.

UWAGA!
Nasza Firma, Image Recording Solutions sp. z o.o., jest jedynym  oficjalnym dystrybutorem urządzeń PASCO w Polsce. Sprawdź to!
Prowadzimy szkolenia i wsparcie dla klientów, którzy zakupili urządzenia PASCO za naszym pośrednictwem.

Gwarancja edukacyjna na urządzenia PASCO

PASCO projektuje i produkuje pomoce dydaktyczne przeznaczone dla nauczycieli i studentów z całego świata. Środowisko edukacyjne jest specyficzne, a wymagania dotyczące sprzętu przeznaczonego do nauczania zależą od etapu edukacji i koncepcji dydaktycznych.
Produkty wytwarzane przez PASCO używane do celów edukacyjnych w szkołach podstawowych, średnich i wyższych objęte są 5-letnią ograniczoną gwarancją liczoną od daty dostawy.
Gwarancja obejmuje wady materiałowe i wykonawcze. [CZYTAJ PEŁNY TEKST O 5-LETNIEJ GWARANCJI PASCO].

Uwaga! Produkty PASCO są przeznaczone wyłącznie do celów dydaktycznych w szkołach podstawowych, średnich i wyższych. Nie powinny być używane w badaniach dyplomowych i naukowych, gdzie wymagana jest większa dokładność i trwałość, ani do zastosowań przemysłowych. Nie wolno ich także wykorzystywać w żadnej aparaturze związanej z podtrzymywaniem życia, diagnozowaniem pacjentów lub kontrolą przemysłową. Powinny być stosowane wyłącznie do ułatwienia nauki placówkach edukacyjnych.