Pomożemy w wyposażeniu każdej pracowni dydaktycznej w cyfrowe przyrządy do doświadczeń z dziedziny fizyki, chemii, biologii i geografii w takim zakresie, jakiego placówka oczekuje. Oferujemy je wraz z intuicyjnym programem do zbierania, prezentowania i analizowania danych, gotowymi pomysłami do wykorzystania w praktyce oraz pomocą dla nauczycieli.

CZUJNIKI BEZPRZEWODOWE       CZUJNIKI PRZEWODOWE       AKCESORIA DO CZUJNIKÓW       INTERFEJSY    OPROGRAMOWANIE        WYPOSAŻENIE PRACOWNI       URZĄDZENIA WSPOMAGAJĄCE

UWAGA!
Nasza Firma, Image Recording Solutions sp. z o.o., jest jedynym przedstawicielem handlowym i merytorycznym PASCO w Polsce.
Prowadzimy szkolenia i wsparcie dla klientów, jednak tylko dla tych, którzy zakupili urządzenia Polsce.

PASCO projektuje i produkuje pomoce dydaktyczne przeznaczone dla nauczycieli i studentów z całego świata. Środowisko edukacyjne jest specyficzne, a wymagania dotyczące sprzętu przeznaczonego do nauczania zależą od etapu edukacji i koncepcji dydaktycznych.
Produkty wytwarzane przez PASCO używane do celów edukacyjnych w szkołach podstawowych, średnich i wyższych objęte są 5-letnią ograniczoną gwarancją liczoną od daty dostawy.
Gwarancja obejmuje wady materiałowe i wykonawcze. [CZYTAJ PEŁNY TEKST O 5-LETNIEJ GWARANCJI PASCO]