Podczas Ogólnopolskiej Konferencji dla Nauczycieli Fizyki i Chemii w Warszawie podeszła do stoiska PASCO nauczycielka z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Tadeusza Kościuszki w Sobolewie (https://www.losobolew.pl/page136.html ). Powiedziała nam, że urządzeniami PASCO uczniowie i nauczyciele posługują się tam od kilku lat i są „bardzo, bardzo zadowoleni”. Wykorzystują je między innymi do badań środowiska: https://youtu.be/AZYy523FXwI Widać, że w Sobolewie nowoczesna edukacja XXI wieku, to chleb powszedni. Gratulujemy! Cieszymy się z tego „bardzo, bardzo” i czkamy na następne doniesienia, z innych szkół.

Podczas Ogólnopolskiej Konferencji dla Nauczycieli Fizyki i Chemii w Warszawie podeszła do stoiska PASCO nauczycielka z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Tadeusza Kościuszki w Sobolewie (https://www.losobolew.pl/page136.html ).

Powiedziała nam, że urządzeniami PASCO uczniowie i nauczyciele posługują się tam od kilku lat i są „bardzo, bardzo zadowoleni”. Wykorzystują je między innymi do badań środowiska:

 

09Widać, że w Sobolewie nowoczesna edukacja XXI wieku, to chleb powszedni. Gratulujemy!

Cieszymy się z tego „bardzo, bardzo” i czkamy na następne doniesienia, z innych szkół.

Udostępnij: