Nagroda BETT 2021 dla PASCO

Zestaw PASCO //code.Node Solution Set
został wybrany jako najlepsze narzędzie do nauczania STEM
w kategorii urządzeń cyfrowych.

BETT jest powszechnie uznawana za jedną z czołowych organizacji zajmujących się technologiami edukacyjnymi na świecie, a coroczne targi BETT Show przyciągają gości z ponad 146 krajów i obejmują przedstawicieli Ministerstwa Edukacji, administratorów i nauczycieli zainteresowanych najlepszymi rozwiązaniami dla rozwoju edukacji.

W roku 2021 targi BETT nie odbyły się zgodnie z planem, ale jury BETT zwołano, aby przyznać nagrody najlepszym rozwiązaniom technologii edukacyjnych.

Zgodnie z komentarzem jurorów BETT na temat zestawu //code.Node Solution Set: Jest to kompaktowe urządzenie z wieloma wbudowanymi czujnikami, które oferuje wszechstronność w zakresie przedmiotów STEM i wiele możliwości dla uczniów do nauki poprzez praktyczne ćwiczenia, dotyczące przyrody wokół nas. Filmy zawarte w podręczniku są pomocne również dla nauczycieli, jako bank pomysłów do wykorzystania na lekcjach.

//code.Node Solution Set to zestaw do nauki kodowania dla uczniów szkół podstawowych w oparciu do doświadczenia przyrodnicze dotyczące otaczającego świata.

Z jednej strony czyni naukę programowania niezwykle atrakcyjna dla uczniów, a z drugiej – pozwala na realizację wyjątkowych projektów STEM na lekcjach przedmiotów przyrodniczych.

Zestaw zawiera urządzenie //code.Node oraz uchwyt ułatwiający pracę z nim, a także podręcznik dla ucznia (w języku angielskim).

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu opisującego zestaw.

Aby wyświetlić pod filmem napisy w języku polskim, przełącz się na YouTube, a następnie zrób tak:
Ustawienia → napisy → przetłumacz automatycznie → polski.

Udostępnij: