Biologia

Polecamy gotowe zestawy czujników – rozwiązania kompletne i pozwalające na przeprowadzenie wybranej grupy doświadczeń z podstawy programowej.

Zestawy dla nauczyciela przygotowane są z myślą o przeprowadzaniu pokazów ilustrujących omawiane zagadnienia i wyświetlaniu wyników na komputerze lub tablicy interaktywnej.

Zestawy uczniowskie zawierają czujniki dobrane z myślą o samodzielnym wykonywaniu doświadczeń przez młodzież. Wyniki zbiera się, prezentuje i analizuje za pomocą bezpłatnego oprogramowania SPARKvue, zainstalowanego na tablecie lub smartfonie. Można skorzystać z gotowych modułów doświadczeń w postaci instrukcji dla uczniów lub przygotować własne.

Zestawy:

Zestawy można jednak dowolnie modyfikować, wybierając z oferty niemal 100 bezprzewodowych i przewodowych czujników pomiarowych oraz około 1500 przyrządów oraz pomocy dydaktycznych przydatnych w przeprowadzaniu eksperymentów w pracowniach przedmiotów przyrodniczych.


Czujników i pomocy dydaktycznych PASCO jest tak dużo, że nie umieściliśmy wszystkich na naszej stronie. Jeśli nie znajdziesz interesującego Cię produktu, zapraszamy na stronę producenta PASCO – tam jest wszystko. Jeśli włączysz tłumacza internetowego, strona wyświetli się po polsku.
Każde urządzenie możesz kupić u naszych partnerów handlowych lub u nas, pisząc na adres pasco@irs.com.pl.

Udostępnij:

Biologia

Interesująca nauka biologii z wykorzystaniem technologii od PASCO rozpocznie się po wybraniu odpowiedniego sprzętu i oprogramowania. Interfejsy, czujniki oraz akcesoria sprawiają, że nauka staje się prosta i interesująca.

Wybierając system PASPORT zyskują Państwo możliwość skorzystania z ponad 70 kompatybilnych czujników. Cała linia czujników pasport jest w pełni cyfrowa a każdy czujnik posiada własny chip. Prostota systemu polega na możliwości podłączenia wybranych czujników i natychmiastowego rozpoczęcia pomiarów (plug-and-learn). Dzięki PASPORT uczniowie mogą pracować i zbierać dane na:

  • Komputerach
  • Bez komputerów (Interfejsy PASCO PASPORT all in one)
  • Bezprzewodowo na tabletach iPad lub Android.

Najpopularniejsze czujniki dedykowane do nauki biologii to:

Oprócz interfejsu niezbędne będzie odpowiednie oprogramowanie. W zależności od potrzeb może być nim oprogramowanie:

  • SPARKvue – proste w obsłudze, wzorowanie na interfejsie SPARK Science Learning System, czyli dostosowane do obsługi dotykiem, kompatybilne z każdą platformą systemową.
  • PASCO Capstone – zaawansowane oprogramowanie do zbierania i analizy danych z czujników PASPORT.

Udostępnij: